Beschrijving
In Amsterdam Oud-West en nabij het Vondelpark bieden wij dit ruime gemeubileerde 2 slaapkamer appartement aan. Het appartement is gelegen aan de gezellige Overtoom met haar vele restaurants en winkels.
Via het trappenhuis komt u op de tweede etage. Het appartement heeft bij binnenkomst een ruime hal dat toegang geeft tot de woonkamer, de twee slaapkamers, de badkamer, de berging en het separate toilet.
De sfeervol ingerichte woonkamer met open keuken ligt aan de voorzijde.
De open keuken is volledig uitgerust met onder andere een gaskookplaat, koelkast met vriezer, afwasmachine, afzuigkap en combi oven.
De badkamer heeft een bad en wastafel. Het toilet is apart. Er is een berging met wasmachine en droger.
De ruime slaapkamers zijn rustig gelegen aan de achterzijde. De ene slaapkamer heeft een tweepersoons bed een ruime kast. De andere slaapkamer heeft een kast en een eenpersoons bed. Beide slaapkamers geven toegang tot een zonnig balkon.
Het appartement ligt bij het Leidseplein en het Vondelpark. De buurt kenmerkt zich door de vele winkels, boetieks en restaurants. De (biologische) supermarkten liggen om de hoek. Het Vondelpark is op 2 minuten loopafstand.
Amsterdam-Zuid treinstation is per fiets in 10 minuten te bereiken. Vandaar bereik je in 6 minuten Schiphol